tabla

Szolfézs órarend 2017/2018

OSZTÁLY NAP IDŐPONT TANÁR TEREM
ZENEOVI SZ 16:30-17:30 Juhászné Bodrogközy Eszter 4
KEK H-CS 16:40-17:25 Kamenszky Dóra 20
K-P 16:40-17:25 Kovácsné Tóth Ágnes 4
NEK H-CS 15:50-16:35 Kamenszky Dóra 20
K-P 13:15-14:00 Kovácsné Tóth Ágnes 4
K-P 16:40-17:25 Baloghné Kovács Magdolna 24
1.osztáy H-CS 14:10-14:55 Czéh Ágnes 4
H-CS 15:00-15:45 Kamenszky Dóra 20
H-CS 15:50-16:35 Baloghné Kovács Magdolna 24
K-P 14:10-14:55 Kovácsné Tóth Ágnes 4
K-P 16:40-17:25 Kamenszky Dóra 20
2. osztály H-CS 14:10-14:55 Molnárné Szabó Gyöngyvér fsz.9
H-CS 14:10-14:55 Kamenszky Dóra 20
H-CS 16:40-17:25 Baloghné Kovács Magdolna 24
K-P 14:10-14:55 Baloghné Kovács Magdolna 20
K-P 15:00-15:45 Kovácsné Tóth Ágnes 4
K-P 15:50-16:35 Kamenszky Dóra 20
2.B H-CS 15:00-15:45 Molnárné Szabó Gyöngyvér fsz.9
3. osztály H-CS 14:10-14:55 Baloghné Kovács Magdolna 24
H-CS 15:00-15:45 Baloghné Kovács Magdolna 24
H-CS 15:50-16:35 Molnárné Szabó Gyöngyvér fsz.9
H-CS 16:40-17:25 Molnárné Szabó Gyöngyvér fsz.9
K-P 14:10-14:55 Kamenszky Dóra 20
K-P 15:50:16:35 Baloghné Kovács Magdolna 24
3.B H-CS 15:00-15:45 Czéh Ágnes 4
4.osztály H-CS 15:50-16:35 dr.Zádorné Raffa Éva 4
H 16:40-18:10 dr.Zádorné Raffa Éva 4
H-CS 17:30-18:15 Molnárné Szabó Gyöngyvér fsz.9
K-P 15:00-15:45 Baloghné Kovács Magdolna 24
Sz 14:30-16:00 Kamenszky Dóra 20
Sz 15:00-16:30 Kovácsné Tóth Ágnes 4
4.B K-P 15:50-16:35 Kovácsné Tóth Ágnes 4
5.B K-P 15:00-15:45 Kamenszky Dóra 20
6.B SZ 15:00-16:30 Baloghné Kovács Magdolna 24
ZIS H 17:30-19:00 Kamenszky Dóra 20
Sz 16:00-17:30 Kamenszky Dóra 20
CS 16:40-18:10 dr.Zádorné Raffa Éva 4
ZIR SZ 17:30-19:00 Molnárné Szabó Gyöngyvér 20
CS 17:30-19:00 Baloghné Kovács Magdolna 20
SZ konzultációs 16:00-17:30 Molnárné Szabó Gyöngyvér fsz.9
KÓRUS SZ 16:30-18:00 Baloghné Kovács Magdolna 28
TÜCSÖK ZK H 15:30-16:30 Tóthné Szegszárdy Bernadett 28
SZ (szólampr.) 15:00-16:00 Pécsiné Pánczél Mária 28
VONÓS ZK H 16:30-18:00 Tóthné Szegszárdy Bernadett 28
CS (szólampr.) 16:30-18:00 Pécsiné Pánczél Mária 28
FURULYA ZK SZ 16:30-18:00 Balázs André 24
GITÁR ZK K 15:30-17:00 Joó Gabriella 28
AMADEUS P 16:30-19:30 Balázs György 28
Dózsa György Általános Iskola
2. osztály H-Sz 14:30-15:15 Kálmán Csaba
1. osztály H-Sz 15:15-16:00 Kálmán Csaba
KEK-NEK H-Sz 16:00-16:45 Kálmán Csaba
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola
KEK-NEK K-P 14:00-14:45 Molnárné Szabó Gyöngyvér
1. osztály K-P 14:50-15:35 Molnárné Szabó Gyöngyvér
Arany János Általános Iskola
KEK-NEK K-P 12:55-13:40 Molnárné Szabó Gyöngyvér
1. osztály H-Cs 12:55-13:40 Molnárné Szabó Gyöngyvér
Tisza-parti Általános Iskola
KEK-NEK H-Cs 15:00-15:45 Kovácsné Tóth Ágnes
1. osztály H-Cs 15:45-16:30 Kovácsné Tóth Ágnes
2. osztály H-Cs 16:30-17:15 Kovácsné Tóth Ágnes